Hakkımızda

İsgcv.com Türkiye'nin İLK ve TEK İş Sağlığı ve Güvenliği İnsan Kaynakları firmasıdır. 
İsgcv.com. Türkiye'nin ilk İş Sağlığı ve Güvenliği İnsan Kaynakları sitesi olarak Ekim 2014 Tarihi itibariyle faaliyete geçmiş olan İsgcv.com elektronik İnsan Kaynakları teknolojilerini yaygınlaştırma misyonu doğrultusunda işveren ve bu alanda eğitim almış olan uzmanların ihtiyaçlarını karşılama hususunda öncü faaliyetlerini sürdürmektedir.
İsgcv.com işletme ve işyerleri ile her biri konularında yetkin İş Sağlığı ve Güvenliği elemanlarının en iyi koşullarda bir araya gelmelerini sağlamaktadır. 
İsgcv.com Çalışma Hayatının, İş Sağlığı ve Güvenliği alanında ki, işgücü ihtiyacını en güvenilir koşullarda sağlayan ve bilinirliği olan tek markasıdır. İsgcv.comtarafları sağlam bir platformda bir araya getiren en güvenilir markadır.
İsgcv.com bir DETAM GRUP şirketidir
DETAM GRUP; 1996 Tarihinden bu yana İş Sağlığı ve Güvenliği alanında veren ve vermiş olduğu Yüksek hizmet kalitesi ile işletme ve işyerlerinin haklı güvencesini kazanmış bir holdingdir.
Bünyesinde yer alan 11 Grup Şirketi ile Tüm sektörlere;

  • İş Sağlığı ve Güvenliği, Çevre, Kalite ve OHSAS Yönetim Sistemi alanında; Denetim,  Eğitim, Mühendislik ve Hukuk Danışmanlığı Hizmeti,
  • Çalışma Hayatının ihtiyacı olan yüksek vasıflı insan kaynakları hizmeti,
  • Tüm sektörlere, İlk Yardım, Tatbikat ve Acil Durum Hizmetleri,
  • Gezici araç ve ambulanslarıyla, Hasta Nakil, Sağlık Tarama, Hizmeti,
  • TÜRKAK Akredite li, Periyodik Kontrol ve ölçüm hizmet,
  • Fabrika, İnşaat ve Tesisler için  Çevre Denetim  ve ÇET Raporlama  Hazırlama Hizmeti,
  • Yüksek yapı ve Barajlarda ihtiyaç duyulan Yüksekte çalışma ve İple Erişim Eğitim ve Uygulama çalışmaları,
  • Yüksek standartlı İş Sağlığı ve Güvenliği Malzemeleri
  • Türkiye’nin İş Sağlığı ve Güvenliği alanında e-dönüşüm sürecine büyük katkı sağlayacak “İSG6331 Denetim Portalı”  ile yazılım,

 
Hizmeti vermektedir.
İsgcv.com sürekli gelişen ve yenilenen bir sistemdir 
İş arayan adaylarla İş Sağlığı ve Güvenliği Alanında personel arayan işverenleri internet ortamında  bir araya getiren İsgcv.com, sadece iş ilanı yayınlamak için bir platform değil, İş Sağlığı ve Güvenliği alanında iş arayanların başvurularını en hızlı ve etkin şekilde gerçekleştirmesini, işverenlerin de en doğru adaya en kısa sürede ulaşmasını sağlayan hizmetleri sunmaktadır.  Konuşlandırmış olduğu Modern üst yapı ve oluşturmuş yüksek vasıflı teknolojik altyapı yatırımları ve geliştirme faaliyetleriyle İsgcv.com, sistemini her geçen gün daha da güçlendirmektedir.
İsgcv.com hizmetlerini sürekli geliştirip çeşitlendirmektedir. 
İsgcv.com, Sektörlerin ihtiyacı olan İş Sağlığı ve Güvenliğine yönelik İnsan Kaynakları konusunda engin bir deneyim ve bilgiye sahiptir. İsgcv.com bütün bu deneyimini İnsan Kaynakları uygulamalarını destekleyecek ürün ve hizmetlere dönüştürmektedir.
İsgcv.comİşverenle ile İSG alanında çalışmak isteyen İnsan Kaynağının iletişim köprüsüdür
İsgcv.com, Kısa bir süre içerisinde faaliyete geçirmiş olduğu,  Ankara, İstanbul, Bursa, İzmir, Konya, Kocaeli,  Tekirdağ, Adana ve Van ofisleri ile aracılığıyla tümTürkiye’ye vermekte olduğu hizmetlerini en kısa süre içerisinde daha da yaygınlaştıracaktır.
Türkiye'nin her yerine aynı hızda ve kalitede hizmet götürmeyi hedefleyen İsgcv.com, un 430 Teknik ve Uzman Kadrosu bulunmaktadır.